Łazienka z efektem noir – nowy profil prysznicowy TECE w kolorze czarnym

Łazienka z efektem noir – nowy profil prysznicowy TECE w kolorze czarnym

Czerń to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. To kolor dedykowany osobom, które w aranżacji wnętrz cenią wyrazistość, elegancję i spójność. Z myślą o nich marka TECE poszerzyła ofertę odwodnień TECEdrainprofile o profil prysznicowy z powierzchnią PVD w czarnym wykończeniu. Oznacza to jeszcze większe możliwości wyboru, a także dopasowania pod względem kolorystycznym poszczególnych elementów wyposażenia łazienki.Po latach dużej popularności chromowanych i białych rozwiązań sanitarnych, coraz chętniej sięgamy po odważne i wyraziste akcenty. Wśród nich prym wiodą czarne detale, które nadają łazience elegancki i nieco tajemniczy charakter. Odpowiedzią na ten trend jest nowy profil prysznicowy od marki TECE. Jest czarny, zachowuje wszystkie zalety serii TECEdrainprofile, a dzięki specjalnej powierzchni PVD umożliwia dopasowanie odwodnienia do poszczególnych elementów wyposażenia łazienki, takich jak armatura, przycisk spłukujący czy akcesoria sanitarne. Co istotne – powierzchnia profilu charakteryzuje się wysoką jakością wizualną – pod względem połysku i walorów kolorystycznych. Jest także wyjątkowo odporna na zarysowania i potencjalne czynniki korozyjne.Harmonia dla zmysłów

Prysznic od linijki

Odwodnienie TECEdrainprofile sprawdzi się w niejednej sytuacji aranżacyjnej. Wykonany ze stali nierdzewnej odpływ może być montowany w płaszczyźnie płytek – na całej długości strefy prysznicowej – i dopasowany do wymaganej długości. Dokonuje się tego poprzez przycięcie profilu po obu stronach. Takie podejście pozwala spersonalizować strefę prysznicową oraz zintegrować odwodnienie z płaszczyzną posadzki.

TECEdrainprofile doskonale prezentuje się w połączeniu z płytkami oraz innymi materiałami wykończeniowymi - bez względu na ich rodzaj, kształt, strukturę czy kolorystykę. Wyjątkowy efekt osiągniemy dzięki zestawieniu profilu z wielkoformatowymi kaflami i podłogą z kamienia naturalnego. Z kolei przemyślana konstrukcja sprawia, że może być montowany zarówno na krawędzi strefy prysznicowej, jak i na środku pomieszczenia.

 

 

 

 

 

Funkcjonalność u podstaw

Odwodnienie marki TECE, oprócz walorów wizualnych, oferuje także łatwość montażu oraz komfort użytkowania. Modułowość to gwarancja, że – bez względu na warunki i wymagania aranżacyjne – z łatwością dobierzemy poszczególne elementy systemu. Dzięki temu mamy pewność, że będą ze sobą kompatybilne. TECEdrainprofile oznacza także możliwość późniejszego wypoziomowania (we wszystkich kierunkach) i dopasowania wysokości do różnych grubości płytek podłogowych. Zmontowana fabrycznie tuleja uszczelniająca zapewnia pewne połączenie. W systemie TECEdrainprofile kołnierz można zamontować w łatwy sposób poprzez „zakliknięcie” na kolanie odpływowym.

Profil prysznicowy jest także łatwy w czyszczeniu i w pielęgnacji – nie wymaga wyjmowania rusztu, jak w przypadku odpływów rynnowych. Z kolei jego wewnętrzne nachylenie optymalizuje odprowadzanie wody i działanie samoczyszczące, ułatwiając tym samym utrzymanie higieny.

Oprócz wariantu w kolorze czarnym, serię TECEdrainprofile z powierzchnią PVD tworzą także profile w wykończeniu: złoto czerwone, optyczne i czarny chrom. Taka różnorodność pozwala zindywidualizować aranżację łazienki oraz zadbać o spójność poszczególnych elementów wyposażenia. Ofertę TECE uzupełniają także serie przycisków spłukujących – dostępnych w wielu wariantach wzorniczych i kolorystycznych.