PROFESJONALIZM I RODZINNE TRADYCJE

Te określenia najlepiej charakteryzują naszą firmę. Dzięki ciężkiej pracy, dbałości o każdy szczegół w relacjach z Klientami oraz ofercie bazującej na produktach najlepszych producentów, staliśmy się liderem na polskim rynku wśród hurtowni instalacyjnych, sanitarnych i grzewczych.

Działamy na rynku już ponad 25 lat zwiększając ilość oddziałów. Posiadamy oddziały w Bydgoszczy, Osielsku, Grudziądzu, Koszalinie, Warszawie, Poznaniu, Pruszczu Gdańskim, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, cały czas myślimy perspektywicznie i pragniemy otwierać nasze siedziby w nowych miastach.

Dbając o relacje z naszymi Klientami, sumiennie rekrutujemy osoby, które pracują w Eko-instal. To właśnie spowodowało, że jesteśmy firmą rodzinną. Każdy, kto nas odwiedzi oprócz profesjonalnej i rzetelnej obsługi, spotka się z ciepłem i uprzejmością, o której inni tak często zapominają w biznesowych kontaktach. Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 100 osób na terenie całej Polski.

 

O profesjonalizmie naszej marki świadczy również fakt bycia udziałowcem Grupy Instal – Konsorcjum. To jedna z największych organizacji handlu hurtowego i pierwsza zrzeszająca podmioty gospodarcze z sektora techniki grzewczej, sanitarnej oraz instalacyjnej w Polsce. W jej skład wchodzi 29 polskich przedsiębiorstw z 120 punktami dystrybucyjnymi.

 

Eko-instal to nie tylko sprzedaż, to szansa dla naszych Klientów na podniesienie swoich kwalifikacji oraz współpracę z najlepszymi producentami na świecie. Organizujemy szkolenia, wyjazdy integracyjne, oferujemy dogodne programy sprzedażowe oraz lojalnościowe. Dajemy możliwość korzystania z nieograniczonych zasobów wiedzy i doświadczenia. 

Eko-instal to firma z tradycjami, zasadami oraz w pełni polskim kapitałem.

 

Mając na uwadze konieczność szybkiej i sprawnej dostawy zakupionych towarów nieustannie rozszerzamy usługi logistyczne, które najczęściej realizujemy już na drugi dzień. Możemy osiągnąć tak doskonałe wyniki dzięki dostępności towarów w naszych magazynach, a także licznej flocie aut dostawczych.

 

EKO-INSTAL OCZAMI INNYCH

Wszystkie duże słowa w opisie naszej firmy mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Świadczą o tym liczne nagrody, które otrzymujemy na arenie wojewódzkiej, a także ogólnopolskiej. 

Jesteśmy partnerem wielu akcji sportowych i charytatywnych. 

    

Back to Top